Příběhy a názory klientů

Klienti mohou zadávat své hodnocení zde...

Když jsem poprvé přišla k panu Illemu, nevěděla jsem, co se sebou, neustále jsem myslela na to,co když přijde další panická ataka, nemohla jsem nic jíst,bylo mi neustále zle.Můžu říct,že jsem nevěděla přesně,co od toho očekávat. Před prvním sezením jsem stále jen zvracela, měla průjem a nedokázala dělat nic,aniž bych myslela na to,kdy na mě panicka ataka opět zaútočí…. Na prvním sezení jsme si o všem promluvili, vše mi vysvětlil,uvědomila jsem si spoustu věcí,a získala nový postoj. Během dalších návštěv a hypnóz jsem se posouvala dál a dál,a získávala tím nový postoj ke svému problému. Byla jsem celkem na 4 hypnozach a po každé mi bylo lepe než před tím. Už teď se cítím opět ve své kůži… je to opravdu znatelné.Za minulý měsíc jsem měla jen jednu ataku a tento měsíc zatím žádnou. Snažím se na sobě neustále pracovat,ale hlavně vím, že i když v budoucnu další ataky mohou přijít, můžu s nimi bojovat. Hlavně se nezaleknout toho,že ten stav přišel,a uvědomit si,že je to jen nepříjemný pocit,který za chvíli zase přejde a že se ve finále nic co si myslím nestane…. a já jsem za to opravdu vděčná!

Petra
Duben 17, 2019

Když jsem přišla k panu Illemu byla jsem „hromádka neštěstí“, ve které se míchala zlost, napětí, deprese se stavy úzkosti. K první návštěvě jsem se odhodlávala několik měsíců, jelikož jsem se bála, ale můj manžel byl ze mě nešťastný a tak jsem se objednala. Před prvním sezením jsem byla ve stavu, že jsem myslela, že mě „trefí šlak“- Byla jsem nesmírně nervózní, ale jen co jsme se dali s panem Ille do hovoru (jeho hlas a prostředí) ve mě vyvolalo klid. Probrali jsme co mě trápí a vyšlo najevo, že mám posttraumatický stresový syndrom, který se odloženě dostavil poté, co jsem před 2 lety přežila svoji smrt. Poté, co jsme přešli k terapii, říkala jsem si v duchu „Bože to my mají pomoct takové kecy?“, ale jelikož jsem už byla ze sebe sama nešťastná, rozhodla jsem se to zkusit i dál a dnes nelituji. Po 3 sezeních se mi neskutečně ulevilo. Jsem nyní klidnější, mám zase radost ze života. Děkuji moc pane Ille.

Lucie S.
Leden 27, 2019

Léčila jsem se s panickými úzkostmi předtím psychoterapií a prášky, ale stále jsem cítila, že to není cesta. Hledala jsem další alternativy a narazila na hypnózu. Měla jsem dříve strach z cestování letadlem a úzkosti mě přepadali v různých dalších pro mnohé běžných situacích třeba na delších cestách. Teď už se s ní dokážu vyrovnat sama. Velmi se mi ulevilo, doporučila bych všem, co si neví s PA rady. Situace, které mě dřív děsili zvládám – už se jich tolik nebojím, jen je třeba ověřit na vlastní kůži, že se práce povedla a v mém případě vycestovat (nejdřív na kratší trasy). Hypnóza je skvělý nástroj jak si uvědomit, že sami v sobě máte největší sílu něco změnit.

Ivana, 32let
Leden 23, 2019

Měla jsem velké problémy v oblasti cestování, hlavně autobusovou dopravou. Velmi mě to trápilo, hlavně z toho důvodu, že u mě cestování do práce či jinam je možné právě jen touhle cestou. Byla jsem léčena pouze u obvodní lékařky, která mi ordinovala antidepresiva a sedativa. I když mi tato léčba že začátku stačila, postupem času se problémy objevovaly i přes používání těchto léčiv (pocení, brnění celého těla, nemožnost dýchat a nesnesitelný pocit, že umřu). Trápilo mě to tak, že jsem se nakonec odhodlala řešit tento problém jinak než jen léky a tak jsem se objednala k panu Illemu. Už po první návštěvě jsem z toho měla velmi dobrý pocit. Jako jediný se mnou probral můj problém s cestováním a vysvětlil, proč tomu tak je což bylo pro mě velmi důležité zjistit, jak a proč mám tyto pocity při jízdě dopravními prostředky. Setkala jsem se s panem Illem 3x a jezdím autobusem a jinými dopravními prostředky bez obav ( terapie trvala asi 4 měsíce narozdíl od antidepresiva, které jsem užívala 3 roky). Tímto bych mu chtěla velice poděkovat, že mi navýšil kvalitu života jakou jsem si přála.

Karolína, 22 let
Leden 4, 2019

Před časem jsem měl panickou ataku a silné úzkosti. Po sezenich jsem pocítil obrovskou úlevu. Pan Ille mi moc pomohl,je velice ochotný a za to mu mockrát děkuji.

Petr P.
Září 20, 2018

Dobrý den. Chtěla jsem vám poděkovat za terapie a říci ze úzkosti už nepřichází.

IB
Září 18, 2018

Přes den workoholik, v noci alkoholik se stupňujícími se depresemi, pocity úzkosti, zbytečnosti a sebelitosti. Tak bych se popsal před první návštěvou u pana Illeho. Dlouho jsem si myslel, že se s těmito těžkostmi vypořádám sám. Teď mě jen mrzí, že jsem se neodhodlal dřív a zbytečně jsem si tyto stavy prožíval. Poprvé jsem vytočil číslo v prosinci když už jsem po několika dnech depresí nebyl schopný ani pracovat, což bylo u člověka který zahání depresi prací zničující. Pro hypnózu jsem se rozhodl pro to, že po špatných rodinných zkušenostech s jiným typem odborníků kteří pouze doporučí prášky, jsem nechtěl mít nic společnýho a nic jiného mě nenapadlo. Po první schůzce se mi velice ulevilo a nejen to. Dostal jsem chuť k jídlu se kterou jsem se trápil několik předchozích dní. Jelikož jsem měl problémů hodně, pan Ille mě upozornil, že tento pro mě nový super stav je jen dočasný, pokud nad tím nebudem dále pracovat, tak se za dva až tři dny vrátí. A taky měl pravdu. Třetí den od schůzky se mi moje stavy začali vracet, ale jelikož jsem viděl zlepšení, neváhal jsem a začal s jeho pomocí na sobě pracovat. Pan Ille mě naučil že člověk musí chtít sám se svými stavy něco dělat a ono to pak jde. Abych to zkrátil, prošel jsem velký kus cesty, za poměrně krátkou dobu. Ukázal mi totiž zkratku, nebo spíš možná ten správný směr. Naučil jsem se řešit své problémy a stavy a získal novou naději na normální život. Za to jsem velice vděčný.

Jiří
Červenec 11, 2018

Pana Ille jsem navštivila kvuli strachum,uzkostem a panickym atakam.Mohu řict,ze jsem se po druhe ,,narodila,,.Muj život byl jeden velky ,,strach,, probouzela jsem se sevřena,s uzkostmi a v nepřijemnem napěti,ktere mne provazelo cely den.Trpela jsem panikou poruchou 15 let a žila omezeny ,nekvalitni život,plny lekavosti a obav vlastně ze všeho.Teď opět ,,žiju,,.Uzkosti,strachy,to věčne sevřeni jak ve svěraci kazajce,je pryč.Opět volně dycham,zjištuji jak je na světě krásně,jak si dokažu uživat uplne běžnych dni,nákupu,výletu,prochazek,jsem uvolněna.Nedokážu popsat jak moc se mi ulevilo.Pan Ille dokázal,že opět žiju s velikou chuti,kvalitni a plnohodnoty život,pro me je to ,,zazrak,,Situace kterych jsem se k smrti bála,zvládám aniž bych si uvědomovala,že ještě nedavno,to bylo pro me,téměř nemožne.Napěti celeho těla je pryč a těšim se na každy nový den.Jsem nesmirně vděčna za velice přijemnou terapii,pochopeni,z celeho srdce děkuji,jsem to opět ,,JA,, a jsem opět šťastna.Všem ktere trapi jakekoliv problemy,přeji aby měli to štěsti jako ja a mohli opět uživat života.Stoji to za to.DEKUJI

B.M.
Červen 25, 2018

Před absolvováním hypnózy jsem několik let trpěla problémy s usínáním – především, když jsem musela nečekaně vstávat brzy nebo když jsem se stresovala, např. ze zkoušek. Když jsem pak začala pracovat a pravidelně vstávat v 6:15, brzký čas vstávání mě dostával pod tlak a já nemohla usnout dlouho do noci (rána). Měla jsem strach jít si lehnout, spánek se pro mě stal jednou z nejméně oblíbených činností. Již po první návštěvě jsem zaznamenala zlepšení usínání, nechuť k tomu jít si lehnout v podstatě vymizela. Několikaletý problém jsme s panem Illem odstranili asi za měsíc.

HN
Květen 27, 2018

I když jsem člověk, který zdárně absolvoval autoškolu a vlastní řidičský průkaz, přesto ve mně již roky přetrvávala nechuť k řízení vozidla. Obávala jsem se hustoty brněnského provozu a bezohlednosti, agresivity zkušených řidičů, kteří mnohdy nerespektují řidiče začátečníka. Celá situace se vyhrotila o to víc, když jsem od kolegů v zaměstnání obdržela k narozeninám poukaz na kondiční jízdy. Problém jsem se odhodlala řešit za pomoci hypnózy, a proto jsem na základě kladných hodnocení od klientů vyhledala pana Illeho. Je úžasné, že existuje empatický člověk, jakým pan Ille bezpochyby je, který se do mého strachu dokázal vcítit a dokázal nastavit linii terapie (hypnózy) tak, že jsem po několika absolvovaných sezeních dokázala každou další kondiční jízdu v autoškole zvládat sebevědoměji a s mnohem větším klidem. Tímto Vám chci velmi poděkovat, pane Ille

M.H.
Květen 13, 2018