Příběhy a názory klientů

Klienti mohou zadávat své hodnocení zde...

trápení

Pan Ille mě zachránil po několika letech velkého nesnesitelného trápení a zkoušení všech možných metod, které mně také určitě, každá svým dílem, posunuly dále a pan Ille jako odborník vše krásně dotáhnul do zdárného konce a prakticky mně zachránil život a zdravý rozum. V současné době již opět můžu život skutečně prožívat a všeho si s chutí a plnými doušky užívat.
Kdokoli v mé blízkosti má jakékoli starosti, se kterými si neví rady, pokaždé a moc ráda mu srdečně doporučuji pana Jana Illeho, kterému tímto velmi děkuji a přeji, aby i on byl ve svém životě šťastný po všech stránkách 🙂
S úctou Martina V.

Martina V.
29. listopadu 2020

Dlouho jsem hledala terapeuta, který

Dlouho jsem hledala terapeuta, který by mi pomohl s mými úzkostmi a panickými atakami. Pan Ille byl můj čtvrtý a poslední pokus. Obnovil mou důvěru v terapie, nabil mě pozitivní energií a pochopila jsem, že můj problém je řešitelný. Společně jsme našli cestu k mým obávaným AD, které umožnily rychlejší efekt terapie. Po půl roce léčby jsem zpět v normálním životě, s energií a nábojem, jaký jsem nikdy neměla. 🙂 Ataky vymizely úplně, úzkosti se dostavují pouze ve „zdravé“ míře, absolutně minimálně, v situacích, kdy se mě snaží varovat a já je umím interpretovat. Na terapie plánuji v menší míře stále docházet pro udržení stavu a „vychytání“ drobností. Děkuji.

KL
17. listopadu 2020

Zhruba před rokem se u

Zhruba před rokem se u mě objevily zhruba po 8 letech znovu depresivní stavy, které mně znemožňovaly normální fungování v práci, ve vztahu…obecně v životě. V minulosti jsem to řešil pouze medikací, ale tentokrát jsem věděl, že musím udělat něco víc, abych se z toho dostal. Objednal jsem se tedy ke dvoum psychologům. Dvě sezení u klasického „povídacího“ psychologa nikam nevedly. Mezitím proběhlo první sezení s panem Illem, kde jsme probrali můj problém a domluvili jsme se na postupu. Už po prvním sezení jsem měl dobrý pocit, že to bude jiné. Po druhém sezení, kde jsem poprvé zažil klinickou hypnózu, jsem cítil znatelné výsledky a můj život se začal nejen vracet do běžných kolejí, ale po třech až čtyřech návštvěvách jsem se cítíl lépe než kdy předtím. Spolu s panem Illem jsme byli schopni najít problémy, které mi způsobovaly potíže, a co je důležitější, dokázali jsme je společně odstranit z mé mysli a mysl nastavit tak, jak by měla normálně fungovat.
V době kdy mi bylo nejhůř jsem doufal v zázrak a on se nakonec i stal…díky schopnostem pana Illeho mám nyní spokojenější život než kdy předtím. Důležité samozřejmě je jít tomu naproti. Nikdo Vám Vaše problémy sám nevyřeší, nejdřív to musíte chtít Vy sami.

Zbyněk
5. listopadu 2020

Na první terapii s panem

Na první terapii s panem Ille jsem dorazila sevřená úzkostí a kompletně vyčerpaná. Jednotlivé návštěvy se od sebe lišily a pan Ille vždy velmi přesně odhadl to, co v daný okamžik nejvíce potřebuji. Byl velmi vnímavý a každá terapie šla do neuvěřitelné hloubky a zaměřovala se na skutečné příčiny mých problémů. Ty se odkryly poměrně rychle a začalo se pracovat na jejich řešení. Během terapií jsem se nejen zbavila posttraumatického šoku, ale naučila jsem se i věřit sama v sebe a pevně za sebou stát, odhalit včas toxické vztahy a manipulaci, nesnažit se za každou cenu potěšit druhé, přestat cítit pocity viny a zdravě si nastavovat hranice. Po každé terapii jsem byla uvolněnější a šťastnější. Po terapiích se cítím obecně v životě šťastnější a jsem konečně sama sebou.

Petra
8. října 2020

Po 12-ti letech se u

Po 12-ti letech se u mne objevily panické ataky úzkosti, kterým jsem dříve nerozuměl. Před rokem mne tyto ataky navštívily znovu a častěji a častěji až jsem žil neustále ve strachu, kdy to zase přijde. Sevřená hruď, závrať, celková slabost, pocit na omdlení, bušení srdce, pocit ztíženého dýchání, rozostřené vidění, neopodstatněný nával enormní úzkosti, neklid a strach o život. Několikrát za den je to velice únavná a nepříjemná záležitost, kdy se Vám obrátí život vzhůru nohama a běžné každodenní činnosti jsou najednou velkým problémem. Strach to celé zacykluje a jste v začarovaném kruhu psychosomatických atak. Lékařská vyšetření moc nepomohou ve strachu o neurologický nález, který se nakonec naštěstí nepotvrdil. S vlastním zjištěním, že se jedná o panické ataky jsem nechtěl navštívit psychiatrickou pomoc, která dokáže předepsat pouze medikamenty a neřešit příčinu. Objevil jsem možnost klinické hypnózy u pana Jana Illeho a neváhal se objednat. Moderní neinvazivní metoda, kterou, jako jednu z mnoha pan Ille používá, se začla projevovat, že jsem to začal pozitivně cítit. Frekvence a intenzita atak se zmenšila a po několika sezeních se mi život vracel k normálu. Vše chce ovšem čas, pomoci si musíte jen a jen sami a pan Ille je výborným průvodcem efektivně tento problém řešit v samotné příčině. Moc děkuji za pomoc. J.R.

Jaroslav
5. října 2020

Trpel som panickou atakou. Mal

Trpel som panickou atakou. Mal som v podstate strach zo všetkého. Pred tým, ako som vyhľadal pána Ille, som skúsil rozné iné techniky, ktoré ma stáli čas a peniaze a neviedli nikam. Už po prvom sedení som pociťoval, ako sa mi vlieva energia do žíl. Po ďalších pár som už cítil, že je niečo inak :-). Pan Ille dokáže človeku všetko vysvetliť a pochopiť, prečo sa to deje, posunúť ho správnym smerom. Spolu sme našli skryté vzorce, podľa ktorých som fungoval. Som mu vďačný, že mi pomohol zvládnuť túto ťažkú životnú etapu.

Miroslav
4. října 2020

Strach z lietania

Pri mojom silnom záujme cestovať, mi strach z lietania komplikoval život. Neprespane noci pred odletom, doslova hrôza pri odlete i počas letu a následná vyčerpanosť ma následne donútili túto nepríjemnú záležitosť riešiť. Rozhodla som sa, že situáciu nebudem riešiť liekmi na upokojenie ani,, panákom“ pred odletom. Už po niekoľkých sedeniach u pána Ille som cítila značný rozdiel. Postupne som už dokázala spávať pred odletom, následne ešte zostať pokojná i na letisku. Teraz už dokážem byť pokojná aj počas celého letu. Dokonca i posledné komplikovane pristávanie (silný vietor) som zvládla bez paniky. Môžem teda objektívne a v rámci svojej skúsenosti naozaj doporučiť konzultácie u pána Ille. Metóda, ktorú používa je veľmi príjemná, po klinickej hypnoze som sa cítila zrelaxovaná, pripravená čeliť ďalšiemu letu 🙂

Romana
2. října 2020

Pana Illeho jsem kontaktovala v

Pana Illeho jsem kontaktovala v době, kdy jsem se ocitla na hraně svých sil a zoufale hledala pomoc. Řešila jsem problémy v partnerství a náročné vztahy v rodině. Prožívala jsem strach z fyzického napadení, řešila sexuální problémy, měla jsem dlouhodobé bolesti na hrudi a v zádech. P. Ille mi přinesl úlevu už při prvním telefonátu, uklidil mě, domluvili jsme si schůzku a zahájili společné terapie. Stal se mým průvodcem, dovedl mě bezpečně k situacím, kde došlo ke vznikům traumat a pomohl mi je prosvětlit a vyléčit. Přestala jsem mít strach z věcí, které mě v té době paralyzovaly. Dovedl mě k novým možnostem řešení situací, které jsem si mohla v bezpečí terapie vyzkoušet a zvládnout. Díky této spolupráci jsem poprvé našla sílu vymezit se vůči mnoha lidem v mém životě, zbavila se tlaků v těle a konečně se nadechla. Pochopila jsem ale také opačně, jaké vzorce svého chování provázely můj život a co jsem pak předávala v životě dál na své okolí a díky tomu to mohla začít měnit. Po každé terapii jsem odcházela lehčí a silnější, někdy jsem měla pocit, že létám, jak obrovsky se mi ulevilo.
S úžasem a vděčností se dívám tři měsíce společné práce, které mi umožnili začít prožívat život beze strachu, v radosti a lásce.

Soňa V.
30. září 2020

strach cestovat dál od domu

Po panické atace jsem se strachoval z cestování, komunikace s lidmi, samoty atd. no prostě smrt čekala za každým rohem 🙂 Navštívil jsem pana Illeho bylo to super pohodové setkání. Dnes je mi dobře okolí si toho všimlo dříve než já.

Martin
26. září 2020

Trápily mě ataky, které se

Trápily mě ataky, které se čím dál více zhoršovaly (časté problémy s dýcháním, tlak v hlavě i v krku, až panická hrůza ze smrti…). Bála jsem se jezdit mhd, chodit do obchodu, protože jsem měla hrůzu z toho, že tam na mě přijde ataka. Věděla jsem, že sama se jich zbavit nezvládnu, a proto jsem vyhledala pomoc pana Illeho. Dokázal mi, kromě jiného, vše srozumitelně i vtipně vysvětlit, což pro mě bylo dost důležité. Po každém sezení jsem se cítila čím dál lépe. Nevěřila bych, že to nebude dlouho trvat a ataky už mi dále nebudou otravovat život. Cítím se teď mnohem šťastnější a vnitřně vyrovnanější.

Martina
5. února 2020