Nízké sebevědomí

Nízké sebevědomí omezuje člověka v osobním životě, ve společnosti i v kariéře. Trápí vás, že co je pro ostatní běžné, pro vás je obtížné či neuskutečnitelné?

Nízké sebevědomí je obvykle zapříčiněno výchovou a událostmi v dětství, které negativním způsobem pošramotily naše sebehodnocení. Přestože se kořen současných obtíží nachází daleko v minulosti, je možné to změnit!

Jak získat zpět své sebevědomí

Sebevědomí je častým námětem knih i časopisů. Dočtete se například, že se každé ráno máte pochválit v zrcadle (úspěšnost tohoto postupu je obvykle 0%). Můžete poslouchat motivační kazety, navštěvovat kurzy. Některé pomohou více, jiné méně. Častým problémem je, že efekt těchto metod je buď pouze krátkodobý, nebo vás stojí energii, kterou do toho musíte vkládat.

Proč zvolit klinickou regresní hypnózu

Chcete výsledky, které jsou trvalé. Zároveň chcete řešení, které stojí na odborných, psychologických postupech.

Klinická regresní hypnóza tyto požadavky splňuje. Transformuje příčinu, proto jsou výsledky trvalé. Klinická regresní hypnóza překračuje omezení běžné terapie a pomocí psychologických postupů vás zbavuje negativního vlivu, vrací do vašeho života radost a spokojenost a buduje vaše sebehodnocení.

Pro klienty, kterým sebevědomí chybělo celý život, je klinická regresní hypnóza fascinujícím objevováním své vlastní hodnoty a svobody v situacích, najednou umějí říkat co si myslí, umějí říkat "Ne!" a začínají si žít svůj život podle sebe.

K čemu klinická regresní hypnóza slouží a jak probíhá se dočtete zde.