Zbavte se trémy

Strach ze selhání a nepříjemné pocity s tím spojené zná řada lidí. Tréma dokáže znepříjemnit život a v řadě případů nabude rozměrů sociální fobie. Kromě nepříjemného stresu a strachu přináší také fyzické projevy jako pocení, nevolnost, bušení srdce a řadu dalších.

Tréma může ohrozit naši šanci při přijímacím pohovoru, znepříjemnit studium či pracovní kariéru. Umíte si představit, jak moc by byly známky studentů ve škole lepší, kdyby nebylo trémy? Kolik lidí by zlepšilo svou kariéru, kdyby zmizel jejich strach z vystupování před lidmi a prezentování?

 Přitom je možné se trémy zbavit!

Jak hypnóza pomáhá?

Na jednotlivých schůzkách společně zapracujeme na změně. Některá schůzka bude více odpočinková až relaxační, jiné budou připomínat spíše pohodové koučování, kdy budeme pracovat s mentálními obrazy a měnit je. Všechny uvedené postupy tvoří smysluplný celek a umožní Vám zbavit se stresu, negativního vlivu minulosti a vytvořit lepší současnost, ve které už pro trému není žádné místo.

Tréma je vždy výsledkem jednoho či více negativních zkušeností, které se "vtiskly" do našeho podvědomí a jako neužitečný vzorec chování omezují náš život. Pozitivní na tom je, že se jedná o nevědomky naučenou reakci (hovoří se o tzv. bezděčném učení ze situací). Tudíž je možné se jí pomocí hypnózy zbavit, nezávisle na tom, jak dlouho ji "máte".

Jak sezení v hypnóze probíhá?

Klinická hypnóza je oblíbená, klienti často poznamenávají, že to bylo příjemné, že si odpočinuli, atd. Celý průběh sezení si uvědomujete, máte jej pod kontrolou. Dochází však k většímu zklidnění a posunu vnímání, což je předpokladem k efektivní práci na změně.

Za jak dlouho se trémy zbavím?

Konkrétní výsledky nelze předem zaručit, výsledky se mohou lišit. Celkový počet setkání je individuální a závisí na osobnosti klienta, rozsahu a intenzitě obtíží - každý člověk je jiný. Nejčastěji se s klienty setkáme 4 až 6 krát.

Hodnocení klientů si můžete přečíst zde...