Zbavte se trémy

Strach ze selhání a nepříjemné pocity s tím spojené zná řada lidí. Tréma dokáže znepříjemnit život a v řadě případů nabude rozměrů sociální fobie. Kromě nepříjemného stresu a strachu přináší také fyzické projevy jako pocení, nevolnost, bušení srdce a řadu dalších.

Tréma může ohrozit naši šanci při přijímacím pohovoru, znepříjemnit studium či pracovní kariéru. Umíte si představit, jak moc by byly známky studentů ve škole lepší, kdyby nebylo trémy? Kolik lidí by zlepšilo svou kariéru, kdyby zmizel jejich strach z vystupování před lidmi a prezentování?

 Přitom je možné se trémy zbavit!

Jak hypnóza pomáhá?

Na jednotlivých schůzkách společně zapracujeme na změně. Některá schůzka bude více odpočinková až relaxační, jiné budou připomínat spíše pohodové koučování, kdy budeme pracovat s mentálními obrazy a měnit je. Všechny uvedené postupy tvoří smysluplný celek a umožní Vám zbavit se stresu, negativního vlivu minulosti a vytvořit lepší současnost, ve které už pro trému není žádné místo.

Tréma je vždy výsledkem jednoho či více negativních zkušeností, které se "vtiskly" do našeho podvědomí a jako neužitečný vzorec chování omezují náš život. Pozitivní na tom je, že se jedná o nevědomky naučenou reakci (hovoří se o tzv. bezděčném učení ze situací). Tudíž je možné se jí pomocí hypnózy zbavit, nezávisle na tom, jak dlouho ji "máte".

Jak sezení v hypnóze probíhá?

Klinická hypnóza je oblíbená, klienti často poznamenávají, že to bylo příjemné, že si odpočinuli, atd. Celý průběh sezení si uvědomujete, máte jej pod kontrolou. Dochází však k většímu zklidnění a posunu vnímání, což je předpokladem k efektivní práci na změně.

Za jak dlouho se trémy zbavím?

Konkrétní výsledky nelze předem zaručit, výsledky se mohou lišit. Celkový počet setkání je individuální a závisí na osobnosti klienta, rozsahu a intenzitě obtíží - každý člověk je jiný. Nejčastěji se s klienty setkáme 4 až 6 krát.

Hodnocení klientů si můžete přečíst zde...

Názory klientů

regresná hypnóza

Dobrý den,
k panu Illemu som išla po niekoľkomesačnom váhaní. Trpela som úzkosťou, panikou, bála som sa zvedat telefony, mluvit s lidmi, pri sebemenšom kontakte s neznámym mi začalo búšiť srdce jak o závod. Bála som sa celého sveta, pracovala som z domu – ale po pomaly roku váhania som teda s trasúcimi sa rukami zdvihla telefón a objednala sa.
Pan Ille nevyrieši váš problém mávnutím čarovnej hůlky; všetko máte v sebe – on dokáže len „zapnúť“ a vytiahnuť ten liečivý potenciál, ktorý má každý z nás. Ale tú najťažšiu prácu musíte urobiť vy. Pokiaľ nie ste pripravení, naozaj pripravení zmeniť na sebe to, čo vás trápi, blokáda zafunguje. Pred prvým stretnutím mi bolo zle, z mojej nervozity a anxiety sa mi točila hlava a bolo mi doslova na zvracení; s každým ďalším stretnutím som sa uvoľnovala a dokonca mi prišlo nesmierne ľúto, že sa už neuvidíme. Prvá hypnóza trvala asi dve hodiny, bola náročná a nesmierne vyčerpávajúca; hypnóza môže byť náročná, ako aj uvoľnujúca a relaxačná – u mňa sa to striedalo. Na ďalšie stretnutia som sa však veľmi tešila, boli uvoľnujúce, otvárali mi oči a cítila som, ako postupne púšťam z duše tú celoživotnú záťaž, ktorú som v sebe nosila. Posledná spomienka, ktorú sme preberali bola bolestivá, a na jej konci som sa smiala asi 10 minút z toho, ako sa mi uľavilo – už ma viac nesvazovala, netrápila a neovplyvňovala moje chovanie. Z každého stretnutia som chodila usmiata ako slniečko.
Pan Ille pomáha uvedomiť si dôležité veci v živote a hlavne nahliadať na spomienky z úplne inej perspektívy. Často prichádza „aha“ moment, kedy si uvedomíte, a vlastne aj cítite, že všetko môže byť inak ako doteraz. Odpustíte ľuďom, ktorí vám ublížili, pretože ich začnete vidieť ako osoby, ktorým bolo taktiež ublížené, pocit menejcennosti sa vytráca a vy sa zrazu začínaťe dožadovať svojich práv, kľudne a s rešpektom voči okoliu. Zázrak? Nie. To je len liečivý potenciál, ktorý máme každý v sebe a ktorému dáva pan Ille slobodu. Jeho motto, v ktorom tvrdí, že hypnóza nám pomáha byť samými sebou, je úplne presná.
Pokiaľ váhate, či dať peniaze do hypnózy, s kľudným svedomím vám radím – choďte do toho. Ja som taktieź váhala, takiež neovplývam tučným bankovným účtom, ale neľutovala som ani jednu jedinú korunu. Pan Ille je skvelý človek, s ktorým som sa nielen nasmiala, ale aj prišla k pochopeniu a oslobodila svojich „kostlivcov ze skříně“. Ďakujem 🙂

Mária H.
7. října 2019

Další hodnocení klientů si můžete přečíst zde...